Genellikle yürüme yolları ve çocuk oyun parklarında kullanılan dökme kauçuk zemin kaplama sistemidir.Sbr kauçuk granül, PU bağlayıcı ve özel toz boya mikser ile karıştırıldıktan sonra istenilen kalınlıkta zemine uygulanması ile elde edilir.Darbe emici esnek yapısı sayesinde yürüyüş konforu sağlar ve düşme gibi durumlarda yaralanma riskini en aza indirir. Su geçirgen, temizliği pratik, kaymayan, aşınmaya dayanıklı kauçuk zemin kaplama sistemidir.

Amatör müsabakalarda ve antrenman alanlarında kullanılan ideal kauçuk zemin kaplama sistemidir.Sistemin ilk katmanı SBR granül ve PU bağlayıcı karışımından, ikinci katmanı ise EPDM ve PU bağlayıcı karışımından oluşur.Geniş renk seçeneği sayesinde desen çalışması yapılabilir.UV ışınlarına ve aşınmaya karşı dayanıklı, esnek ve darbe emici bir yapıya sahiptir. Hijyenik ve temizliği pratiktir. Kaymaz, küçük gözenekli ve su geçirgendir. Yürüme yollarında, kapalı ve açık alan spor sahalarında ( tenis, basketbol, voleybol ), çocuk oyun alanları, oyun havuzu alanlarında vb birçok alanda uygulanabilmektedir.

Amatör müsabakalarda, antrenman alanlarında, yürüme yollarında vs. kullanılabilen EPDM kauçuk zemin kaplama sistemidir.Sistemin ilk katmanı SBR + PU bağlayıcı karışımından oluşur, ikinci katmanı ise EPDM granül ve renkli PU bağlayıcı karışımının özel makine ile püskürtülerek yapılmaktadır.Sistemin yüzeyi pütürlü ve su geçirmeyen bir yapıya sahiptir.

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamalarından biridir.Sistemin ilk katmanı SBR + PU bağlayıcı karışımından oluşmaktadır.Bu katmanın üzerine elastik PU dolgu macunu gelir, sistemin son katmanı kullanılacak olan EPDM granül ile aynı renk, UV dayanımlı, elastik, kendinden yayılan PU malzemenin üzerine serpme EPDM uygulaması ile elde edilir.Diğer EPDM zemin kaplama sistemlerinden daha dayanıklı ve esnektir.IAAF onayı alabilen sistemlerden biridir.

Uluslararası müsabakalarda kullanılan ideal atletizm pisti kaplamasıdır.Bu EPDM zemin kaplaması sisteminin tüm katmanlarında uygulama serpme metodu ile yapılır.Sistemin ilk iki katmanında olacak şekilde elastik kendinden yayılan PU malzeme üzerine SBR granül, son katmanında ise sandwich sistemdeki gibi elastik kendinden yayılan PU malzeme üzerine EPDM granül serpme metodu ile uygulanır.Tüm EPDM zemin kaplama sistemleri arasında en dayanıklı ve elastik olanıdır.IAAF onayı alabilen en kaliteli zemin kaplama sistemidir.

İlgili Diğer Ürünler