Epoksi Zemin Kaplama

Kimyasallara ve asitlere dayanıklı, zemine ya da demire yapışma gücü yüksek bir reçinedir. Hastane, ilaç ve gıda sanayi, laboratuvar, tekstil ve otomotiv endüstrisi gibi, zemin tozumasının üretimi etkilediği sanayi tesislerinde hafif /orta insan ve araç trafiğine uygun zemin kaplaması olarak kullanılır. Kolay temizlenir, bakteri barındırmaz, tozumaz, sağlığa zararı yoktur.

EPOKSİ PORTAKAL ZEMİN KAPLAMA SİSTEMİ

Bu sistem ismini yüzey görünümünün ve yapısının portakal kabuğuna benzemesinden almaktadır. Bu yapısı sayesinde kaymaz özelliğe sahiptir. İnsan ve araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda bu uygulama tercih edilir. Portakal Kabuğu Epoksi depolar, bakım-onarım atölyeleri, gıda imalat sanayi,yemek üretim fabrikaları,liman ve tersaneler, tekstil sanayi, otomotiv sanayi, arıtma ve atık su tesislerinde, hangarlar, otoparklar, her türlü araç ve makine basıncına maruz kalan zeminlere uygulanabilir.

EPOKSİ SELF LEVELING ZEMİN KAPLAMA SİSTEMİ

Self Leveling kendi kendine yayılan demektir. Zemine uygulandığında kendi terazisini kendi yayılarak alır. Self Levelingepoksi kaplamaların yüzeyi pürüzsüzdür. İsteğe göre parlak veya mat olarak uygulanabilir. Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama, yeni beton zeminlerde veya aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getirilmesini sağlayan bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı ve dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir.

Eksizdir ve Uluslararası RAL kataloğunun geniş renk yelpazesinden istenilen renk seçilebilir. Showroom, ofis, konut, toplantı mekânları, tekstil, gıda, ilaç, fabrika, hastahane, okul, üretim tesisleri gibi yerlerde kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır.

Kolay temizlenebilir, mekanik mukavemeti yüksektir,kimyasal maddelerin etkisine dayanıklıdır.

 

İlgili Diğer Ürünler